Послуга підключення App-connect

Закарпат-Авто" пропонує своїм Клієнтам доустаткувати автомобілі AUDIта  SEAT сервісом App-Connect.
Послуга підключення App-connect.

"Закарпат-Авто" з радістю допоможе підключити Ваш смартфон до екрану мультимедіа.

Завдяки App-Connect, спеціальні додатки Вашого смартфона, в залежності від використованої технології, відображаються на екрані центральної консолі Вашого AUDI чи SEAT. Таким чином, Ви можете управляти через сенсорний екран навігаційної системи корисними додатками AUDI чи SEAT.  В залежності від додатку і технології, можливе також використання функції голосового управління.

Завдяки інтерфейсу App-Connect мобільними додатками у Вашому смартфоні можна користуватися за допомогою екрана медіасистеми навіть під час руху автомобіля. Наприклад, додаток My Guide запропонує цікаві об'єкти неподалік, враховуючи погодні умови, час доби та місцезнаходження автомобіля. А з додатком Shared Audio Ви зможете створювати спільні списки відтворення, куди пасажири додаватимуть улюблені композиції. Протокол CarPlay™ від Apple: один дотик - і можна розмовляти по телефону, читати новини, слухати музику та користуватися сумісними додатками. Протокол Android Auto™, в свою чергу, дозволяє безпечно користуватися такими додатками, як Google Play Music чи Spotify, під час керування автомобілем.

 

AUDI та  SEAT - одні з перших виробників, які пропонують відразу три інтерфейси для підключення Вашого смартфона:  MirrorLink™, CarPlay™ від Apple та Android Auto™ від Google.

App-Connect охоплює технології MirrorLink™, CarPlay™ та Android Auto™. Доступність цих технологій може залежати від країни використання. App-Connect вже підтримується багатьма телефонами і Audi та SEAT тісно співпрацює з виробниками смартфонів для широкого розповсюдження технологій App-Connect.

 

Більш детальну інформацію та ціни Ви можете отримати в нашому сервісному центрі

у спеціалістів відділу додаткового обладнання

Олександр
Улинець

Начальник відділу сервісу
Телефон: +380 313 153 996
Мобільний телефон: +380 503 728 959
Факс: