carLOG - представляємо особистий кабінет нового покоління.

Нова версія особистого кабінета - carLOG. Знайти свого дилера, записатись на сервіс стало ще простіше.
carLOG

Шановні клієнти!

Раді вам повідомити, про оновлення особистого кабінета, який від тепер має власну назву - carLOG. Зберегти власний автомобіль, привязати його до обраного дилера, записатись на сервіс навіть у неробочий час стало ще простіше!

Головна перевага нового рішення - можливість Вам мати один єдиний обліковий запис для всіх брендів та послуг, що представляє Порше Холдинг та його партнери в Україні. Наприклад, відтепер випадки, коли Ви володієте власним Audi Q7 2015 р.в., а дружина володіє SEAT Leon 2017 р.в., для власного бізнесу Ви придбали 2-х одиниць Volkswagen Caddy 2018 р.в., а у яксості другого авто в родині розглядаєте пропозицію авто з порталу Das WeltAuto - потребують наявності лише одного аккаунту carLOG, що є ключем до усіх наявних онлайн-систем - Конфігуратор, сайт Das WeltAuto тощо. Перелік онлайн-систем, пов'язаних з carLOG постійно зростає.

Створити власний аккаунт можна на сайті carLOG - carlog.in.ua - для цього достатньо вказати власний емейл та обрати персональний пароль.

У будь-якому місці і в будь-який час Ви зможете додати власний автопарк у свій кабінет, додати обраного дилера, скористатись послугою запису на сервіс,  автомобіль з пробігом від Das WeltAuto або сконфігурувати автомобіль своєї мрії. І це тільки початок!