Закарпат-Авто carLOG - представляємо особистий кабінет нового покоління.

  1. Закарпат-Авто | офіційний сервіс-партнер Audi та SEAT
  2. carLOG - представляємо особистий кабінет нового покоління.
04.11.2020

carLOG - представляємо особистий кабінет нового покоління.

Нова версія особистого кабінета - carLOG. Знайти свого дилера, записатись на сервіс стало ще простіше.

carLOG

Шановні клієнти!

Раді вам повідомити, про оновлення особистого кабінета, який від тепер має власну назву - carLOG. Зберегти власний автомобіль, привязати його до обраного дилера, записатись на сервіс навіть у неробочий час стало ще простіше!

Головна перевага нового рішення - можливість Вам мати один єдиний обліковий запис для всіх брендів та послуг, що представляє Порше Холдинг та його партнери в Україні. Наприклад, відтепер випадки, коли Ви володієте власним Audi Q7 2015 р.в., а дружина володіє SEAT Leon 2017 р.в., для власного бізнесу Ви придбали 2-х одиниць Volkswagen Caddy 2018 р.в., а у яксості другого авто в родині розглядаєте пропозицію авто з порталу Das WeltAuto - потребують наявності лише одного аккаунту carLOG, що є ключем до усіх наявних онлайн-систем - Конфігуратор, сайт Das WeltAuto тощо. Перелік онлайн-систем, пов'язаних з carLOG постійно зростає.

Створити власний аккаунт можна на сайті carLOG - carlog.in.ua - для цього достатньо вказати власний емейл та обрати персональний пароль.

У будь-якому місці і в будь-який час Ви зможете додати власний автопарк у свій кабінет, додати обраного дилера, скористатись послугою запису на сервіс,  автомобіль з пробігом від Das WeltAuto або сконфігурувати автомобіль своєї мрії. І це тільки початок!

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.